Po Polsku

Fergusson Law to kancelaria prawna z siedzibą w Edynburgu, która oferuje kompleksowe usługi, aby zapewnić spełnienie indywidualnych wymagań każdego klienta. Oferujemy doradztwo specjalistyczne, obejmujące wszystkie aspekty pracy z klientem prywatnym, w tym planowanie nieruchomości, testamenty, trusty i podatek od spadków. Zawsze znajdziesz nas, że jesteśmy dostępni, dostępni i gotowi do pomocy.

Specjalizujemy się w administrowaniu majątkiem zmarłego, testamentami i pełnomocnictwami. Jeśli masz pytanie lub potrzebujesz porady, po prostu zadzwoń, aby zobaczyć, czy możemy pomóc. Jeśli potrzebna jest jakakolwiek praca, zawsze z góry uzgadniamy STAŁA OPŁATĘ, więc nie ma nieoczekiwanych niespodzianek.

USŁUGI PRAWNE W STAŁEJ CENIE
W przeciwieństwie do wielu innych prawników w Edynburgu, specjalizujemy się w usługach Fixed Price dla prostej pracy. W Fergusson Law rozumiemy, że usługi prawne mogą być drogie i często są wymagane w stresującym momencie. Uważamy, że ważne jest, aby klienci zawsze z góry wiedzieli, ile będą kosztować nasze usługi.

Możemy rozmawiać z Tobą po polsku. . Zadzwoń +44 131 556 4044. Naciśnij numer 5 i zapytaj o Darię. Lub napisz do niej na adres office@fergussonlaw.com.